1:1 (0:1)

Sestava: Syrový, Bodlák, Nesvadba, Maroušek, Štrach, Hrobník, Kratochvíl, Pluhař, Strejček (60´Strejček), Balouš, Dvořáček (89´Mucks)

Gól: 85´Kratochvíl pokutový kop

ŽK: 34´Kratochvíl, 62´Pluhař, 67´Balouš

Předposlední podzimní kolo se kvůli nezpůsobilé hlavní hrací ploše muselo sehrát na naší malé umt. Sice nás stále trápila velká marodka, když chyběli obránci David, Lukáš, Sajtna a Emil, ale již se vrátili v plné síle alespoň Kuba, Kryštof, Mára a Dan a na výkonu to bylo prostě jasně znát. Na malém prostoru se od začátku hrál fotbal tvrdý jako žula a ostrý jako břitva, o tvrdé souboje nebyla nouze a rozhodčí to rozhodně neměl vůbec jednoduché, nicméně to zvládal naštěstí velmi dobře. Ze začátku jsme prvních cca pět minut měli více ze hry a zejména z naší levé strany několikrát nebezpečně zahrozili, kdy největší šanci spálil Mára a Dan, ale poté soupeř zabral, nadechl se k mohutnému náporu do cca 30 minuty nás mocně svíral. My s vypětím všech sil odolávali, několikrát nás podržel fantastickými zákroky Pavel Syrový, ale nakonec přeci jen hosté se štěstím prolomili naši úpornou obranu a ze standartky díky tečované střele na kterou Pavel již nestačil včas reagovat, neboť se střela stočila do jeho protipohybu, se ve 25 minutě ujali vedení a bylo to 0:1. Nutno říct, že zcela zaslouženě, neboť hosté nás v tuto fázi zápasu jasně přehrávali. Nás však branka probrala, dokázali jsme alespoň částečně vyrovnat hru a zachovali si šanci na slušný výsledek ve druhém poločase.

Kluci svou šanci vycítili, protože druhý poločas byl již zcela o něčem jiném, kluci prokázali, že jsou fyzicky skvěle připraveni, neboť staršího soupeře začali přehrávat, získali jsme střed pole a od toho se začal odvíjet i zcela jiný scénář druhého poločasu. Ne, že by hosté nechtěli dál hrát, ale kluci prostě výrazně přitvrdili, začali vyhrávat řadu osobních soubojů, skvěle si v nich vedli zejména naši dva obří válečníci Kuba M. a Šimon P., od kterých se soupeři odráželi jak gumoví panáci a když se k tomu přidala chytrost a fotbalovost ostatních rázem jsme to byli my, kteří určovali vývoj druhé půle a začali přicházet i velké šance. Co však kluci, zejména Mára a Pítr, dokázali neproměnit, to bylo až neuvěřitelné, ale bohužel koncovka nás stále velice trápí a tak hosté s velikým štěstím bránili svůj hubený náskok a minuty se neúprosně krátili a blížil se konec zápasu. Až v 85 minutě se vydal za pěknou průnikovou nahrávkou do vápna soupeře rychlonožka Mára, byl u balonu dříve, než vybíhající hostující brankář, míč si podél něj píchl a v ten moment ho brankář sestřelil jako asfaltového holuba – jasná penalta! Míč si vzal Kryštof, unesl tíži okamžiku a nekompromisně poslal brankáře na jednu stranu a míč na druhou a vyrovnal na 1:1.
V posledních minutách zápasu se již nic podstatného nestalo, hrál se skvělý, tvrdý a rychlý zápas a utkání skončilo zaslouženou remízou, kdy každé mužstvo ovládlo jeden poločas a v něm nedokázali proměnit rozhodující šance na vítězství.

Nás těší, že jsme se dostali zpět na vítěznou vlnu, neboť tato remíza díky průběhu zápasu lze brát jako malé vítězství, které v kabině Fík s Hrobasem oslavili skvělým tanečkem, za který by se nemuseli stydět ani legendy české taneční scény Lukáš Pavlásek s Lucií Hunčárovou :-)

Poslední kolo nás čeká ve Slaném a věříme, že pokud kluci dokáží navázat na nedělní výkon, tak s prázdnou určitě domů neodjedeme.