1:1 PK: 3:4

Sestava: Kruliš, Janošov, Kos, Cimpl. Maršík, Wahbi, Brabec, Štědronský, Hanuš, Řípa,Vostárek

Střídající: Balouš M., Balouš D., Kratochvíl, Dvořáček, Škvor 63′, Hrobník, Syrový

Gól: 70′ Wahbi

Na první jarní kolo k nám zavítalo mužstvo Votic a vzhledem k rozmoklému zápasu se odehrál na UMT. Byli jsme zvědavi, jak mužstvo vstoupí do mistrovské sezony, neboť výsledky a výkony v přípravě rozhodně nebyli uspokojivé. Nicméně kluci se semkli a zápas se silným soupeřem jsme odehráli velice dobrý i když nakonec výkon stačil bohužel pouze na jediný bod.
Zápas se hrál vyrovnaný, bojovný, kdy ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu a tak oba soupeři hrozili zejména po standartních situacích. Poločas skončil bez branek a do druhé půle jsme šli s odhodláním nějakou tu branku vstřelit, ale zápas se odehrával stále víceméně bez větších příležitostí. Bohužel první branka utkání se podařila vstřelit hostům, když po rohovém kopu, hlavou k tyči míč umístil k tyči jeden z obrovských středopolařů 0:1. My jsme zapnuli na vyšší obrátky a po zásluze se nám podařilo vyrovnat, když se naše zimní posila Bilal Wahbi probil z pravé strany do vápna a nekompromisně vyrovnal na 1:1. V závěru jsme měli ještě jednu obrovskou příležitost, kdy míč poskakoval po brankové čáře, ale nedokázali jsme ho dotlačit do sítě.
Zápas tedy skončil remízou a bod navíc tentokrát brali šťastnější hosté, kteří proměnili o jednu penaltu navíc.
Zápas jsme ale odehráli dobrý a výkon je příslibem do dalších jarních bojů.