9. kolo FC Jílové – Jesenice

3:0 (0:0)

Sestava: Vavřina, Šebesta, Petr, Votruba (78´Janošov), Pospíšil (46´Navrlý), Topol, Dvořák, Berecký, Krch, Švach, Zeman (87´Kaňok)

Góly: 50´Topol, 57´77´Zeman

Před dalším domácím zápasem nás postihla obrovská marodka a hned pět hráčů nemohlo nastoupit. A tak jsme museli oslovit i kluky, kteří v létě ukončili svoji karieru, aby nám pomohli ZA COŽ JIM PATŘÍ PODĚKOVÁNÍ!!! Jinak průběh zápasu byl takový ospalý hlavně první půli, hosté nikam nepospíchali, jako kdyby to byl pouťák. Měli jsme šance, ale jak již tradičně u nás nejdřív je promarníme a až pak je proměňujeme! Na začátku druhé půle v 55. min Jarda překvapil hostujícího gólmana z dálky a bylo 1:0. Za chvíli Kuba 2:0 a za dalších pár minut Kuba 3:0 a další tři bodíky a prodloužení série neporazitelnosti (už pět zápasů) bylo na světě.

Dnes jsme nepodali tak dobrý výkon jako v minulých zápasech, ale o to víc toto vítězství ve slepené sestavě na poslední chvíli těší!!!!!!!!!!!!!