Předehrávané 25. kolo SK Kunice – FC Jílové

2 : 1 (1:0)

Sestava: Syrový, Héč, Nesvadba, Maroušek, Štrach, Antoš, Hrobník (56´Hervert), Kratochvíl, Mucks (25´Kostelníček), Janošov, Dvořáček

Gól: 85´Dvořáček

ŽK: 38´Kratochvíl

První předehrávaný mistrák jarní sezony se hrál v Husicích, neboť kunické hřiště bylo nezpůsobilé. Překvapivě slušný terén sliboval zajímavý zápas. My měli velké štěstí, že domácím se rozpadl mladší dorost, neboť kvůli prázdninám, nemocem, zraněním, či jiným důvodům, nám chybělo obrovské množství borců a nastoupit museli i kluci, kteří za starší dorost nikdy nehráli. Na lavičce jsme měli jen dva Tomáše – Kostelníčka a Herverta.
Zápas jsme začali velice aktivně, byli jsme mnohem nebezpečnější a fotbalovější než domácí, ale žádná šance za zády domácího brankáře neskončila. Domácí hráli od začátku velice tvrdě, rozhodčí utkání absolutně nezvládl, netrestal hrubé zákroky a ve 22. minutě to odnesl výtečně hrající Filip Mucks, kterého brutálním zákrokem sestřelil domácí hráč, rozhodčí ho nepochopitelně potrestal jen žlutou kartou a Filipa skučícího bolestí musela odvézt sanitka. Bohužel to mužstvem otřáslo a aby smůly nebylo málo, vstřelil si Lukáš naprosto čistého vlastence a prohrávali jsme 1:0. Domácí bohužel pokračovali ve tvrdé hře a odnesl to Lukáš Hrobník, kterého zezadu, kolenem na ledviny sestřelil další domácí „borec“ a sanitka vezla i Lukáše. My jsme tím vyčerpali možnosti střídání, kluci oba borce kvalitou nahradit nedokázali a tak druhá půle byla již spíše v režii domácích, kteří si vypracovali asi dvě šance. My však byli také stále nebezpeční, v 80. jsme vsadili vše na útok, zúžili obranu jen na tři hráče a v 85 Petr Dvořáček dokázal vyrovnat na 1:1!! Bohužel jsme asi ještě slavili, neboť o minutu později domácí z povedené akce strhli vedení na svou stranu. My už na to odpovědět nedokázali a tak jsme přišli o všechny body.

Naštěstí kluci žádné vážné zranění nemají . Zápas kluci vzhledem k okolnostem odehráli slušně a výkon je příslibem do dalších zápasů.